جستجو در سایت
دسترسی سریع

3

3

4_2

10_1

اسلایدر گالری تصاویر
پوستر همایش
Poster
اخبار سایت
صدور گواهی پذیرش زودهنگام

به منظور پشتیبانی از فعالیت های علمی محققین ارجمند، دبیرخانه کنفرانس پس از انجام داوری سریع مقالات، مبادرت به صدور گواهی پذیرش زودهنگام جهت استفاده از مزایای پذیرش مقاله در  مراجع ذی ربط می نماید. به این منظور متقاضی پس از ثبت نام در سایت کنفرانس و بارگذاری فایل ورد مقاله در صفحه کاربری، مقاله بلافاصله برای داوری ارسال می شود. کاربر می تواند وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش مقاله خود را در صفحه کاربری قسمت ویرایش و داوری ملاحظه نماید. در صورت پذیرفته شدن مقاله و پس از ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها؛ مکان دریافت گواهی زودهنگام از طریق صفحه کاربری بخش ویرایش و داوری فراهم شده است. علاوه بر آن متقاضی می تواند با استفاده از خط 09054835293 از طریق واتساپ یا تلگرام و یا پیامک درخواست گواهی زودهنگام نماید. دبیرخانه پس از بررسی و در بازه زمانی یک روز کاری مبادرت به ارسال فایل PDF گواهی زودهنگام در سربرگ مربوطه و به صورت مهر و امضاء شده می نماید.

 

1400/10/25 بیشتر بدانید ...

 جهت ثبت خدمات به سایت کنفرانس مراجعه و وارد صفحه کاربری خود شده، در قسمت ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها، ابتدا نوع ثبت نام را انتخاب و در بخش خدمات ویژه گزینه هزینه پست مدارک را انتخاب کنید. در صورت تمایل به دریافت گواهی نامه های بین المللی گزینه های Oxford  Cert Universal  را به تعداد افراد مورد نظر انتخاب نمائید. همچنین می توانید گزینه نمایه و یا نمایه و صدور گواهی SID  را هم انتخاب کنید.

پس از تایید خدمات مورد نظر و مشخص شدن مبلغ پرداختی، برای پرداخت هزینه ها به یکی از روش های زیر اقدام به پرداخت نمایند:
روش های پرداخت تعرفه ها:

1. روش پرداخت کارت به کارت ( از طریق اپلیکیشن پرداخت یا از طریق دستگاه خودپرداز): واریز به شماره کارت 6037991899666907  به نام موسسه پژوهشی مدیریت مدبر. سپس از فیش واریزی عکس ( فایل jpg) تهیه و عکس فیش واریزی را از طریق سامانه کاربری در قسمت ارسال فیش های شما بارگذاری و ارسال کنند.  

2. روش پرداخت به شماره حساب:  واریز به حساب شماره 0109503991009 بانک ملی شعبه لاله تهران( شهید قاسم سلیمانی)  کد 702 به نام موسسه پژوهشی مدیریت مدبر

سپس از فیش واریزی عکس ( فایل jpg) تهیه و عکس فیش واریزی را از طریق سامانه کاربری در قسمت ارسال فیش های شما بارگذاری و ارسال کنند.

با پرداخت تعرفه ها مقاله شما مورد پذیرش نهایی قرار گرفته و اقدامات بعدی روی آن انجام می شود.

1401/02/01 بیشتر بدانید ...

کداختصاصی کنفرانس

اولین کنفرانس ملی یافته های نوین در مدیریت، روان شناسی و حسابداری کد اختصاصی خود را از پایگاه علمی مرجع دانش دریافت نمود.
کداختصاصی کنفرانس: INCMET01
لینک خبر

1400/11/02 بیشتر بدانید ...

امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal

امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal برای شرکت کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  فراهم شد.
متقاضیان این کنفرانس می توانند در صفحه کاربری خود قسمت ثبت خدمات/ خدمات ویژه گزینه گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal را انتخاب و تعرفه مربوطه را پرداخت کنند. 

 

1400/10/25 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال اولین کنفرانس ملی یافته های نو در مدیریت، روان شناسی و حسابداری راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پی‌گیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1395/11/26 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس
  محورهای کنفرانس:

   *  مجموعه مديريت شامل:

  مدیریت دولتی، مديريت بازرگانی، مديريت خدمات بهداشتي و بيمارستاني، مديريت گردشگري و هتلداري، مديريت دانش، مديريت فرهنگي، مديريت صنعتی، مديريت کارآفرینی، مديريت آموزشی، مديريت  منابع انساني، مديريت بیمه، مديريت تشكيلات و روشها، مديريت انتقال تكنولوژي، مديريت منابع اطلاعاتي، مديريت اجرايي، مديريت استراتژي هاي توسعه صنعتي، مديريت تكنولوژي، مديريت توليد، مديريت تحقيق در عمليات، مديريت تحول، مديريت بازاريابي داخلي، مديريت بازاريابي بين الملل، مديريت مالي، مديريت بازار، مديريت آموزش عالي و ....

  * مجموعه روان شناسی و علوم تربیتی
  روان شناسی عمومی، روان شناسی صنعتی- سازمانی، روان شناسی مثبت گرا، روان شناسی اسلامی، روان شناسی تربیتی، روان شناسی شخصیت، اجتماعی، فیزیولوژیک و روان شناسی هیجان و ....

  * مجموعه حسابداري شامل:

  حسابداري، حسابرسی، حسابداري مديريت، حسابداری بخش عمومی،  حسابداري صنعتي، حسابداري مالي، حسابداري منابع انساني، تامين مالي، مديريت مالي و بانكداري و ...

   

  امروز : یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  دانشگاه فاطمیه شیراز
  موسسه پژوهشی مدیریت مدبر
  دبیرخانه کنفرانس

  تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک. بلوار کمالی، پلاک 7، ساختمان گلها، واحد 16. دبیرخانه بین المللی کنفرانس ها
  شماره تلفن:  02146131588

  همراه/ تلگرام : 09017242753

  پشتیبانی: تلگرام / واتساپ/ ایتا: 09054835293

  تاریخ های مهم کنفرانس

  آغاز ثبت نام و پذیرش مقاله: از هم اکنون
  آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مقاله: 5 بهمن ماه 1401
  تاریخ برگزاری: 13 بهمن 1401

  حامیان همایش